SATIŞ ve DANIŞMANLIK

Aldığınız ürünleri kısa süre içinde bozuluyorsa ya da çöpe ürün atmaktan bıkmadınız mı? Uzman personelimize danışın sizlere fiyat performans ürünlerimizden uygun olanını seçsin. Hem az ödeyin hem de zamandan kazanın!
 

Bilgisayar Bileşenleri

CPU - RAM - HDD - DVDRW - ANAKART - KLAVYE&MOUSE - MONİTÖR....

 

TAŞINABİLİR BİLGİSAYARLAR

YAPACAĞINIZ İŞ VE İŞLEMLERE UYGUN FAZLA PARA HARCAMADAN EN İYİ LAPTOP BİLGİSAYARLAR İÇİN DOĞRU ADRESTENİZ...

 

KİŞİSEL MASAÜSTÜ YAZICILAR

Maliyeti düşük, Kullanımı kolay, Küçük taşınabilir ve hızlı yazıdrma işlemleri için en uygun yazıcınızı biz seçelim.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Ayt Bilişim, 2008 yılında elektronik güvenlik sistemleri alanında, uluslararası birçok markanın bayiliğini alarak bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Var olan bilişim sektöründeki deneyimini güvenlik sistemleri ile birleştirerek, Firmamız Oteller, Kampüsler, Siteler, Villalar, Fabrikalar, Şantiyeler, Parklar, Plajlar, Sahiller, Dinlenme Tesisleri, Yazlık Siteler, Okullar ve Sanayi sektöründe küçük ve büyük ölçekli firmalardan konutlara uzanan geniş bir yelpazede uygun çözümler sunarak, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktadır. Bulundukları pozisyonlarda eğitimli ve tecrübeleri doğrultusunda uzmanlaşmış ekibimiz teknik servisinden müşteri hizmetlerine, satış ekibinden yönetim kadrosuna kadar sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 

ALARM SİSTEMLERİ

 

KARTLI SİSTEMLER

 

KAMERA SİSTEMLERİ

PROFESYONEL YAZICI SERVİS YEDEK PARÇA SARF MALZEME

Günümüzde iyi organize olan şirketler, maliyetlerini kontrol altında tutmak için çeşitli tedbirlere başvurmaktadır. Çözüm olarak firmaların başvurduğu yöntemlerden biri de, asıl işlerine odaklanıp çalışanlara ek yükler getiren şirket içi hizmetleri dışarda yaptırmaktır. Dökümantasyon Çözümlerinde Antalya'da başarıyla hizmet veren Ayt Bilişim, Kalite Güven Hizmet Sloganı ile Fotokopi satış ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir. Fotokopi Makinası, Printer, Yazıcı, MFP Yazıcı ve Faks ihtiyaçlarının tümüne çözüm sağlayan Ayt Bilişim, kaliteli-ekonomik-garantili-güvenilir-hızlı teknik servis hizmeti anlayışını tüm Antalya'da başarı ile yürütmektedir.


 

SATIŞ

Size maliyeti düşük kullanımı kolay işlerinizi daha da kolaylaştıracak en uygun fiyatlı ürünlerimiz için arayın...

 

SERVİS & YEDEK PARÇA

Yazıcınızın rutin bakımlarını, toner, drum, vb. sarf malzemelerini konusunda uzman personelimiz ile değiştiriyoruz. Mekanik veya yazılımsal arızalarını biz giderelim siz sadece kullanın!

 

SARF MALZEME

TONER - DRUM - BELT - FUSER UNIT - ADF - DEVELOPER - YEDEK TANK....

İNTERNET ve AĞ HİZMETLERİ

İşyerinizi inşaat alanına çevirmden, bina çevre yapısı ve kurulumlar için en uygun internet ağınızı uzman personelimiz ile biz kuralım siz hızın keyfini yaşayın. Ayt Bilişim, Kurum ve işletmelerin yeni kurulan BT alt yapısını haritalandırıp kablolanması ve alt yapı hizmetlerinin kurulmasının dışında, mevcut ağ sisteminde yapılacak değişiklik ve tasarımların ağ analiz sonrası yeni standartlara uygun teknolojilerin seçim hizmetlerini sağlamak, kurum ve işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmetleri danışmanlık ile birleştirerek destek vermektedir.


ALTYAPI ve YAPISAL KABLOLAMA HİZMETLERİ Veri iletişiminin önemli unsurlarından biriside şüphesiz enerji alt yapısıdır. Bunun için Data altyapısı projelendirilmesi esnasında Elektrik ve Ups alt yapısınında dizaynı ve projelendirilmesi yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerden sonra kurulan sistemin işlevselliği ve sürdürülebilirliği için, satış sonrası sistemde oluşabilecek sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi ve sistemin çalışır hale getirilmesi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.


KABLOSUZ NETWORK SİSTEMLERİ Herhangi bir karasal bağlantıya ihtiyaç duymadan data, ses ve görüntü iletiminde yüksek hızda performans sağlayan kablosuz ağ hizmetlerimiz, birbirleriyle aynı lokasyonda olmayan çalışma gruplarını entegre etmekte en etkili çözümleri sunar. Kablosuz network hizmetleri, Oteller, Kampüsler, Siteler, Villalar, Fabrikalar, Şantiyeler, Parklar, Plajlar, Sahiller, Dinlenme Tesisleri, Yazlık Siteler, Okullar ve daha birçok alanlarda kurulabilmektedir.

 

KABLOSUZ NETWORK

 

ALTYAPI VE KABLOLAMA

 

TEKNİK DESTEK