BİZ KİMİZ?

KALİTE GÜVEN HİZMET ANLAYIŞI İLE YOLA ÇIKTIK...

AYT Bilişim global rekabet düzeyinde bir Türk markası oluşturma hedefiyle 2002 yılında kurulmuştur. Kuruluş felsefesi olan Kalite - Güven - Hizmet anlayışı, ileri teknoloji ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmıştır.

KALİTELİ PERSONELİMİZ İLE HIZLA İLERLEDİK

Eğer Harcayacak 1 Dolarım Olsaydı, 70 Cent'ini DOĞRU İNSANI işe almak için harcardım. (Paul Russel) Politikası ile kaliteli personellerle çalıştık.

GLOBAL BİLİŞİMİ TAKİP ETTİK


AYT Bilişim, müşterilerinin bilişim teknolojilerinde ki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır.

SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETTİK

AYT Bilişim, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

Web Tasarım - Web Otomasyon - Logo Tasarımı - E-Ticaret Sitesi - Responsive Tasarım - Sosyal Medya - SEO Hizmetleri

VERİTÜRKİYE KAYBOLAN SİLİNEN VERİLERİNİZİ GERİ GETİRİYORUZ.

MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ

Misyonumuz : Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizin bilişim sektöründeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, birçok alanda kaliteli, esnek, güvenilir, dinamik ve yenilikçi projeler geliştirerek tüm Türkiye' de saygın biçimde anılan bir firma haline gelmektir.
Vizyonumuz : Yıllar sonrada aynı güven ve memnuniyetle müşterilerine hizmet veren, onların dünyanın değişen teknolojisine kolayca uyum sağlamasına yardımcı olan bir firma olmak.